znak SDH Onšov

Kniha návštěv

Jméno
Web
E-mail
Kontrola Zadej číslo pět
tucne

podtrženo

kurzíva

odkaz
smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl


Já z toho rozhodně černý svědomí nemám, protože je to dobu funkční a kdo říká že to řeším :7 Nemám důvod se od nikoho nechat bezdůvodně osočovávat. Jestli ti to nešlo po tom, co jsem ti dával vědět že je to funkční tak byla chyba mezi židlí a klávesnicí jinde než né na mé straně a je mi vcelku jedno kde.
Marti mi dnes článek poslala, takže tu zítra bude.
Piki: díky za gratulaci; pošli mi ještě ty fotky
Mějte se všici :1
x | 1.10.2008 00:09:12

Karle už to neřeš,Marti mi řikala ,ale hlava moje děravá to nestihla a vkládání fakt nešlo,jestli jde dnes,to je dobře,ale v tu danou chvíli to opět nefungovalo a mám 2 svědky.:5 Ale neřeš to už prosím.
:16
x | 30.9.2008 17:46:10

Tom.piki: to nešlo pře půl měsícem a to jsme přeci řešili a psali si smskama.
O té doby to stoprocentně funguje a když jsem si přečetl vzkaz od Urbyho, zkoušel jsem to znova a funguje to stále. Takže jsi to pak nezkoušel.
Pokud ti o fotky neřekla naše Martí, se kt. jsem byl dohodnut, tak v tom případě kárám jí, když mi to slíbila, a né tebe :5 . Snad napíše i ten slibovaný článek.
Za fotky budu rád nejen já :5
x | 30.9.2008 14:34:26

Karle tuhle to zas nešlo a já ti volal z obecního tel 3x večer,nevím,jestli to byla nějaká chyba u tebe,nebo u nás,ale zápis píšu hned po schůzi a pokud to jde,tak ho tam vždy dám a když tam nejni,tak to asi hold nešlo,ne? Jinak ti teda taky gratuluju k narozkám. A já ti žádnej článek o kulečníku nesliboval,ale fotky ti poslat mohu,to zas jo.:16
x | 30.9.2008 14:21:22

KÁMOŠ: Ahoj kámoši, onšováku, dobrej pokus :2 . Dojdi si do hospody ...
Urby: v Onšově jsem oslavu neprováděl, to ostatně víš sám, tak proč se ptáš. Doma se prakticky nezdržuji
add2: z toho, že není zápis k dispozici neviň mě, ale toho, kdo ho měl na webu dávno vyvěsit. Piki o tom půl měsíce ví, psal jsem mu to.
add3: slibovaný článek a fotky z kulečníku mi od Pikiho rovněž nepřišli :7
result: nejdříve se na na nedostatky informací zeptejte sami sebe, pak místních, pak mi napište na mail teprve potom teprve sem. Nejsme v Kocourkově a myslím že to není zas tak těžké pochopit :16 :19
Slunce v duši :6 :5
x | 30.9.2008 13:24:21