znak SDH Onšov

Kniha návštěv

Jméno
Web
E-mail
Kontrola Zadej číslo pět
tucne

podtrženo

kurzíva

odkaz
smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl


Karle už to neřeš,Marti mi řikala ,ale hlava moje děravá to nestihla a vkládání fakt nešlo,jestli jde dnes,to je dobře,ale v tu danou chvíli to opět nefungovalo a mám 2 svědky.:5 Ale neřeš to už prosím.
:16
x | 30.9.2008 17:46:10

Tom.piki: to nešlo pře půl měsícem a to jsme přeci řešili a psali si smskama.
O té doby to stoprocentně funguje a když jsem si přečetl vzkaz od Urbyho, zkoušel jsem to znova a funguje to stále. Takže jsi to pak nezkoušel.
Pokud ti o fotky neřekla naše Martí, se kt. jsem byl dohodnut, tak v tom případě kárám jí, když mi to slíbila, a né tebe :5 . Snad napíše i ten slibovaný článek.
Za fotky budu rád nejen já :5
x | 30.9.2008 14:34:26

Karle tuhle to zas nešlo a já ti volal z obecního tel 3x večer,nevím,jestli to byla nějaká chyba u tebe,nebo u nás,ale zápis píšu hned po schůzi a pokud to jde,tak ho tam vždy dám a když tam nejni,tak to asi hold nešlo,ne? Jinak ti teda taky gratuluju k narozkám. A já ti žádnej článek o kulečníku nesliboval,ale fotky ti poslat mohu,to zas jo.:16
x | 30.9.2008 14:21:22

KÁMOŠ: Ahoj kámoši, onšováku, dobrej pokus :2 . Dojdi si do hospody ...
Urby: v Onšově jsem oslavu neprováděl, to ostatně víš sám, tak proč se ptáš. Doma se prakticky nezdržuji
add2: z toho, že není zápis k dispozici neviň mě, ale toho, kdo ho měl na webu dávno vyvěsit. Piki o tom půl měsíce ví, psal jsem mu to.
add3: slibovaný článek a fotky z kulečníku mi od Pikiho rovněž nepřišli :7
result: nejdříve se na na nedostatky informací zeptejte sami sebe, pak místních, pak mi napište na mail teprve potom teprve sem. Nejsme v Kocourkově a myslím že to není zas tak těžké pochopit :16 :19
Slunce v duši :6 :5
x | 30.9.2008 13:24:21

.:. Urby612
Karle, jestli už si rozdýchal tvojí oslavu, které jsem se bohužel nezůčastnil, mohl by si dát dohromady vkládání zápisů ze zasedání zastupitelstva. Mnoho lidí by si je jistě rádi přečetli a nemají přiležitost nebo čas dojít k nástěnce.
Aktualizace zápisů je podle mě jedna ze základních funkcí která by na obecním webu měla fungovat.:16
x | 30.9.2008 10:24:42