znak SDH Onšov

Kniha návštěv

Jméno
Web
E-mail
Kontrola Zadej číslo pět
tucne

podtrženo

kurzíva

odkaz
smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl


Ráda bych přerušila nářky Karla a jeho přátel, kteří píší nejen na stejné téma, ala i obdivuhodně stejným stylem, protože mi připadají neodůvodněné a zbytečné.
Raději bychom už měli pomalu přemýšlet, jak ukončit rok 2007. Loňský výstup na Hůru byl, myslím, podařený a stál by za zopakování.:1
A to nejlepší na konec: všem, kteří to ještě nevědí, bych chtěla napsat nejčerstvější novinu z našeho okolí - DNES V NOCI SE NARODILA ADÉLKA KŘIVÁNKOVÁ::3
x | 3.12.2007 09:49:59

.:. Tomí500
tady se tedy dějí věci (snad jsem to napsal gramaticky správně) :3
x | 3.12.2007 08:57:00

.:. *499
Tuhle diskusi nechápu. Objasněte mi prosím někdo, o co jde? Pokud si vyměňují názory Urbi Piki a Carlos, mají na to právo. Co se nám tu někdo snaží podstčit?
Pepa Dewil - Tvá čeština skvost! Kde jsi četl jaké urážlivé řádky? Vůbec nechápu co píšeš, jaké lano? Objasni mi to prosím.
Mgr. Kurešová - Co se nám snažíte podstrčit? Jaká ves se k němu chová? -Vysvětlete to prosím.
PHDr. Urbanová - Napište prosím ještě jednou Váš příspevěk, tak aby byl k pochopení a správně česky. Pokud neumíte používat čárky, pište jednoduché věty. Proč si myslíte, že se občané bojí vyjadřovat?
Carlos - rozvaž prosím než něco napíšeš, jseš Webmaster a věta :"Evidentně máme pravdu každý někde jinde a diskutovat o věcech, když se neshodnem jakou barvu má "to" na wc nemá smysl ", nepatří ani na papír, natož na web! Je to blábol a nic to neříká.
x | 1.12.2007 10:10:43

.:. -498
Nenarazejte na Carlose,ma urcite i svoje povinnosti,ne jenom cist vecnou nespokojenost určitých onšováků ktery sami v sobe vidi jenom sama pozitiva a negativa si nedokazou priznat.Každý dělá chyby,někdo je dělá méně někdo více,ale bývá pravidlem,že ten kdo nejvíc buzeruje,ten těch chyb dělá zpravidla nejvíce,a stává se,že to svádí na někoho jinýho.Jsem zastáncem,že práce kvapná málo platná a kdo chvátá ať se taky zapojí.Ale vyloženě viset na jednom člověku,který toho má sám jistě dost,to je hnus.Práce ani fotky nikomu neutečou,ani jedno ani druhé totiž nemá nožičky.
x | 1.12.2007 00:38:24

Jéje lidi, neblázněte :1Díky všem za podporu i jediné místní Karol, ale musím se pokusit to zastavit. Je fajn vědět že je někdo za mnou. Já jsem zvyklej být v opozici a jsem pro to i někdy žádán. Posiluje mě to. Ale už sem prosím na toto téma nepište. Škodí to webu a já nemám nabitej telefon a za chvíli mi z toho klekne :3
Piki: je to kniha návštěv, sem psát můžeš :5:19
x | 30.11.2007 15:08:53