znak SDH Onšov

Kniha návštěv

Jméno
Web
E-mail
Kontrola Zadej číslo pět
tucne

podtrženo

kurzíva

odkaz
smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl


Díky Karlos za pěkně udělanou anketu.


http://obec.onsov.cz/anketa-novy-erb.php
x | 16.3.2015 15:27:02

Dobrý den, rádi bychom Vás požádali o vyjádření názoru k připravovanému novému znaku a vlajce obce Onšov. Více informací získáte buď na OÚ nebo v připravovaném hlášení obecního rozhlasu.

http://obec.onsov.cz/anketa-novy-erb.php .

Děkujeme za projevený názor.
x | 16.3.2015 08:18:13

reaguji na Renata:
děkuji za reakci.

Některé fotogalerie na webu jsou. Odkazy na některé jsem psal do knihy návštěv. Ne všechny. Berte to třeba tak, že jsem líný ... Datumy přidání mám ale zapsány a do Novinek odkazy s těmi časy přidám.

Všechny galerie tu nicméně opravdu nejsou, i když většina už ano. Pokud nemůžete galerie najít, doporučuji použít vyhledávání Google nebo o něco hůře Seznam.cz. Pokud nevíte jak Google použít, návod naleznete zde - http://www.taksitokurvavygoogluj.cz/ (s projektem nemám nic společného, ale pěkně a polopatě vysvětluje a ačkoliv nechci urazit, dle obecných dotazů zde v knize, myslím si, že mnohým odkaz pomůže. Neberte prosím v potaz vulgární slovo v názvu, není to nic proti Vám. Děkuji.). Bohužel jsem seznam všech vložených galerií do knihy návštěv, novinek ani do stránky /galerie.html nedoplnil. Vidím že je to opravdu pro ostatní problém.

Koukal jsem se jen na Košetice - ty mají placený systém. Což takhle jihlava.cz? Jenže tam weby a realizace (včetně grafiky a webdesignu) stojí i 30 - 80 tis. Kč - a za tím stát opravdu nechci.

V knize návštěv jsem o návštěvnosti psal pravdu.
Také jsem tu psal, že statistika Toplistu není na všech stránkách tohoto webu, takže měří nesmysly - podhodnoceně. Inspirován hasici.onsov.cz, raději ji postupně budu umazávat. Jednak statistika dává nepřesná data a jednak jak vidno, škrábe lidem v krku.

Jistě Vás to nezajímá, ale já mám rád fakta a tvrdá data - takže:
- http://obec.onsov.cz/s/2014/2015-03-15-rocni-statistiky-obec.onsov.cz-z-2014.png
- http://obec.onsov.cz/s/2014/2015-03-15-rocni-statistiky-hasici.onsov.cz-z-2014.png

V něm jasně stojí, jaký je trend a co jde do kopru. Pochopím, když to nepřijmete. Zároveň ale chápu, co je mi vytýkáno.

Příjemný vstup do nového týdne Vám přeji.

Karel
x | 15.3.2015 22:22:11

reaguji na divacka:
Dobrý den, divacko, můžete mi tykat :19 . Za názory se v Onšově nestydíme ...

Děkuji za dotaz. Pracuji v online marketingu a ecommerce , + vlastní výdělečný produkt z oboru fitness.

Má hodinová sazba se běžně pohybuje 750 Kč/hodinu, u dlouhodobých 550 Kč/hodinu. Od dubna začnu razantně a přirozeně filtrovat zvýšením své ceny a tím budu mít více času na sebe, přátele, záliby a cestování.

Zde u obce takovou sumu zásadně nechci - je to "radost kámoš projekt" a na odměně mi nezáleží. Platilo to za dob studií, kdy bylo více času, i teď, kdy je méně času.

Krom konferencí po celé ČR se pravidelně scházím se špičkami v oboru a mé know-how i projekty (reprezentace ČR, ... ) tomu všemu odpovídají. Pokud chcete, můžete také vystoupit z davu a někdy se na nějaké sejít a nechat se vyfotit do magazínu. Nejdříve budu asi na konferenci v Olomouci, vstup Vám klidně zaplatím - respektive mám vlastně 2 volňásky.

Jsem rád, že se bavíte. Humoru je dnes málo. Obec tím netrpí a já to lehko vstřebám. Vaše připomínky jsou samozřejmě k věci a jsem si jich vědom. Vše má i stranu B. Možná by stálo za úvahu si položit otázku, zda má cenu připomínat stále totéž ...

Teď by jste se mohla představit Vy :6 :5

Pokud chcete, můžete se stát fanouškem i na Facebooku a přidat se k ostatním https://www.facebook.com/obecOnsov . Nic Vám neunikne. Tento publikační systém není zkopírovaný, je postavený za dob studií ještě s jedním člověkem ve spolupráci a hlavně "na koleně". Bohužel není tak tvárný, jako jsou nynější požadavky.

Pěkný večer a přijďte zase :5 . Rád se podívám z jakého místa jste na web přišla :6

Rád bych Vás pozval i na http://hasici.onsov.cz . Bylo by fajn tam rozjet diskuzi, aby se návštěvnost zvedla. Za tým tímto děkujeme :19
x | 15.3.2015 21:39:40

Karle, místo Tvých statistik raději sem dej fotky, které jsi slíbil o Vánocích.Podle tabulky po levé straně je návštěvnost webu veliká. Všichni jsou nedočkaví !!!
Koukni na stránky obcí Košetice, Senožaty a Studený. Aktuální informace !!!! Tady je naposledy pozvánka na loňskou mikroregionádu. Má Tvá práce smysl, když stále vymýšlíš, proč to nejde ?????
x | 14.3.2015 21:53:15