znak SDH Onšov

Kniha návštěv

Jméno
Web
E-mail
Kontrola Zadej číslo pět
tucne

podtrženo

kurzíva

odkaz
smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl


reaguji na Tomáš Pikal:

ad fotky na webu:
- ano. Víme, že přidávání aktuálních fotek je má slabina se kterou bojuji


ad osočování:
- charakter příspěvku to naznačoval a já jsem se snažil reagovat věcně, s agrumenty a přidat i jiné věci


ad rybářské závody
- ok, díky Tomáši za informace - dávají smysl. O rákosu jsem psal z toho důvodu, že mi někdo povídal jako o důvodu, proč rybářský závod není (nebudu psát ani říkat, kdo to byl). Ad výdělek: omluva, tady jsem se nechal strhnout a nedomyslel jsem to. Zlobím se na sebe.


Napsal si to Tomáši pěkně ... a díky za to :19

Věcným diskuzím se v Onšově nebráníme :19
x | 14.12.2014 20:16:13

Já to četl taky, ale o navštěvnosti webů je to taky špatně, na obecní se divají všichni z různých úřadů, z okolních obcí a firem, kdežto na hasiče Onšov chodí převážně jen Onšováci, kdo jiný bytam co hledal, každá obec má stránky pro své hasiče. A v Onšově a obcích spadajicí pod něj je dohromady asi 240 občanů a to v četně domova důchodců. A myslím si, že hasičů v Onšově je něco kolem 100, tak návštěvnost na hasičském webu v poho. Nechápu to porovnávání?:11
x | 14.12.2014 19:03:52

Karle myslím, že jsi odpověděl nadstandardně, já to přečetl celé, ale určitě by to šlo zkrátit na 2 věty. Nikdo Tě neosočuje, pouze se někdo optal na fotogalerie a co si budeme povídat je to bolest tohohle webu jak sám píšeš. Nikam jinam otázka neznámého tazatele nebyla mířená. Stačilo odpovědět, že Ti zkrátka fotky nikdo nedodal a je to.
Ještě k těm rybářským závodům - na závody letos nebyl volný termín (obv. se chytá ve spodní části rybníka, kde žádný rákos v místě chytání není, je vytrhaný od loňska RUČNĚ), byl pyrocar svatba atd. atd. neměl by to kdo zorganizovat. Jo a ještě malý dodatek... rybářské závody se dělají pro zábavu a pro akci v obci, ale určitě ne pro výdělek. Snad jsem to vysvětlil všem pochopitelně a přeji krásný den:16
x | 14.12.2014 00:37:22

reaguji na chci odpověď !:

Vážený bezejmený,

Onšov nevymřel (místní to vědí) - jen pár lidí ze střední generace se odstěhovalo nebo mají jiné priority stejně jako mnozí další -> prostě život. Z kuluárů i na živo vím, že na hudební akce v hostinci chodí 50 lidí (2x), což nikdy nebylo :18 . Kde jsou časy, když bylo narváno?

V Onšově se pravidelně konají akce, zhruba stejně jako v minulých letech. Některé jsou hasičské a některé obecní. Ty hasičské jsou zpravidla na stránkách SDH -> koukněte -> http://hasici.onsov.cz/index.php?menu=foto_galerie. Vzhledem k tomu, že tam místní častěji posílají fotky než mě (i z důvodu, že mě to trvá déle - času neporučím), je to pochopitelné. I přes to, že na facebooku Onšova ( https://www.facebook.com/obecOnsov ) pravidelně prosím o fotky, posílá mi je jen Radek Svoboda (vím, že jednu nebo dvě galerie jsem na web ještě nedal).

Budoucnost je i v sociálních sítích a tam je obec Onšov viditelná a aktivní (díky mě), což snad fanoušci posoudí sami (ptal jsem se jich a jsou spokojeni, respektive i když přečetli raději nezareagovali).

********************************************

GALEGIE:
- mám k dispozici od oka 3 fotogalerie, které nejsou na webu - něco od Radka, a mou ze soutěže z Chyšné (byla na zakázku a do října jsem fotky nemohl vystavovat - smluvní copyright pod hrozbou pokuty)
- rybářské závody se nekonaly i když jsem zaznamenal na webu příchody hledající tyto informace. Důvod ze zdroje, který nebudu jmenovat: nikomu se nechtělo pořezat rákos. No tak se nic nevydělá, že? ...
Z nohejbalu jsou tady - http://hasici.onsov.cz/index.php?menu=fotogalerie&druh=akce&nazev=nohejbal&rok=2014
(pozn.: už to, že dávám na web hasičů vnitřní odkaz mu z hlediska algoritmu Google prokazuji službu)

********************************************

NÁVŠTĚVNOST:

1) web Onšova:

- nejen podle server logů, ale i podle Googlu má web Onšova neklesající návštěvnost narozdíl od tragického a dlouhodébého úpadku návštěvnosti hasici.onsov.cz se skoro čtvrtinovou návštěvností oproti webu obec.onsov.cz

obec.onsov.cz během roku 2014 do dnešního dne:
* 11 958 - počet unikátních (jedinečných) návštěvníků =>
* cca 1 tis unikátů/měsíčně).
* Reálně je to 74 085 návštěv a 667 343 projitých stránek na obec.onsov.cz v roce 2014 do dnešního dne.

Na nezávislé počítadlo Toplistu nespoléhejte - není nasazeno na mnoha galeriích a návštěvy se do něja tím pádem nezapočítávají.

********************************************

2) web hasičů - SDH Onšov:

hasici.onsov.cz během roku 2014 do dnešního dne:
* 3 282 - počet unikátních (jedinečných) návštěvníků =>
* cca 270 unikátů/měsíčně).
* Reálně je to 8 102 návštěv a 117 587 projitých stránek na hasici.onsov.cz v roce 2014 do dnešního dne.

Je to zároveň i důkaz, že se o subdoménu hasici.onsov.cz nikdo dobře nestará nebo tomu nerozumí. Super je, že se tam tvoří obsah, ale nečiností a špatnými nebo žádnými optimalizacemi dostal web penalizaci od Googlu a zjistil jsem, že i Seznamu. Mohu to pochopitelně změnit, ale pravděpodobně není dostatečná vůle všech zúčastněných stran. Vyžaduje to totiž jisté znalosti :6 i čas.

Vše mohu velice snadno dokázat z nezávislých zdrojů - minimálně ze třech.

Není snad pěkné, že na web obec.onsov.cz přijde přes tisích návštěvníků měsíčně, což je více než 3x více než mnohem početnější skupina v rámci potencionálních nebo současných hasičů v ČR? :6 . Škoda nevyužitého potenciálu - 400 (obec) ku tisíce až desetitisíce (hasiči).

To jsou mé argumenty pro ty, co si myslí, že pro Onšov a web nedělám nic!

A dále:
Když jsem někoho lepšího pozval na turnaj stolního tenisu, je to špatně (letos i min rok se mi opět volal a já mu říkal ať nejezdí, že bych měl trable).

Také jsem nezval jednoho známého ze školení, který dělá pro repre ČR v nohejbalu - zná se s nimi a domluvil by to s nima (mluvil jsem s ním o tom, jestli by to šlo). Je to přesně rok. Jenže - stejně by to nikdo neocenil. O zájezdu na letiště a show k reprezentantům ČR v akrobatickém létání (Šonka - RedBull Air Race - 12. na světě) už ani nebudu mluvit.

********************************************

Každopádně:
S těmi galeriemi zkusím přes svátky hnout. Vím že nejsou z mé strany v žádném případě stoprocentní ... něco je zase 300%. Web je takové moje dítě - generuje kliky :3 , návštěvy a prokazatelné povědomí o obci Onšov - mé stanovené cíle. Neberte to za tu cenu :19 (nějakých 400 Kč/půl roku). Motivace jako hrom. Nedělám to pro peníze!

********************************************

PS: pokud se nestydíte za svůj názor nebo za své jméno, proč ho neuvedete? :5 . Nikdo Vám v Onšově hlavu neutrhne :5

********************************************

Doufám, že jsem tazateli odpověděl nadstandartně - jak je mým zvykem, když už se do něčeho pustím :19

Pěkný den.
Karel Hanousek

Facebook Onšova --> https://www.facebook.com/obecOnsov <-- přidejte se a nic Vám neunikne.
x | 13.12.2014 01:07:26

reaguji na chci odpověď !: musíš něco vyfotit :3
x | 13.12.2014 00:13:39