znak SDH Onšov

Kniha návštěv

Jméno
Web
E-mail
Kontrola Zadej číslo pět
tucne

podtrženo

kurzíva

odkaz
smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl


Rozhodně ne :19 . Zvláště pokud jste pořadatel a majitel onsov.cz :5
x | 15.9.2013 19:44:26

Ahoj, v zítra/pátek jdeme připravovat soutěž v 16.00. Budeme rádi, když nám pomůžete...:3 jestli tím teda nebanuji...)
x | 12.9.2013 20:12:09

reaguji na paní Růžena:

Dobrý den paní Řůženo,

jelikož vím, že jste z Onšovska nebo jeho blízkého okolí a nemáte tedy zřejmě nic společného s pochybným webem o dluzích, přiblížím situaci následovně:

Web obce Onšov má několik tisíc podstránek. Z toho je celkem velké procento (nyní kolem 3900 podstránek) vyhledávačem Google zaindexováno - tj, procento, které vyhledávače používají za neduplicitní a hodnotné pro uživatele internetu - například Google posuzuje kolem 200 hledisek.
Stránky SDH Onšov na tom jsou o něco hůře (zaindexováno něco kolem 2000 podstránek).

Hlediska Google neustále upravuje, proto by měl být každý správce webu připraven, nedělat nekalé praktiky a web přizpůsobovat (například nedávat překážky, nebýt spojen s malwarem, špatnými odkazy, odkazy spojenými s penězi, pornem apod.) a podstránky neustále a průběžně upravovat a hlídat tak, aby se zaindexovanost zvyšovala. Je to v zájmu dohledatelnosti webu na internetu a běh na dlouhou trať, kterou dělám už od počátku tohoto webu.

Za několik let Google "vypustil" několik "zpřísňujících" algoritmů (Google Panda, Google Panda Update, Google Penguin, Google Penguin 2.0 - vygůglete si sami, pokud Vás problematika zajímá, ale spíše zahraniční zdroje), které zmiňující algoritmus pro všechny weby zpřísňují právě proto, aby vyhledávače zobrazovaly co možná nejrelevantnější stránky s informacemi pro lidi, kteří do vyhledávače dotaz zadají.
Zmiňované aktualizace tvrdě trestají špatný obsah i odkazy a není v zájmu obce Onšov ani mém, abychom dostali penalizaci čí ban a nebo aby Onšov nebyl dohledatelný. Krom toho cílové konverze mám nastaveny hlavně na galerie.

Pro informaci - v období 10.8.2013 - 9.9.2013 se podstránky webu Onšova zobrazily 3000 x ve vyhledávání Google s 52 různými dotazy. Oproti stejnému období v minulém roce se návštěvy z vyhledávačů na web Onšova zvedly o pěkných 27.3 % . Je za tím někdy i mravenčí práce, která bohužel není vidět, ale zato lze velmi dobře a podrobně měřit a analyzovat, pokud s tím člověk umí a zná podrobnosti o optimalizacích pro vyhledávače.

Tolik ve stručnosti k banování a penalizacím a vedením webu.
---------------
Add reklama na akci s leteckou akrobacií s reprezentací ČR a čerstvými mistry světa:
- rozhodně to není web, který je zaměřen na dluhy ani placené odkazy. Nehrozí na něm, ani z něho penalizace ani ban. Pokud by na nás odkázali i oni, je to navíc i hodně ceněný zpětný odkaz (z domény reprezentace) a webu Onšova by byl ku prospěchu nejen z marketingového hlediska, ale i z hlediska možného nárůstu návštěvnosti.
- akce obecní nebyla, to máte pravdu. Je v tom ale nějaký problém? Kdyby se nekonaly v tomto termínu rybářské závody v Onšově, snažil bych se v srpnu v obci sehnat jak lidi tak autobus a to by zřejmě obecní akce byla. A koneckonců byla to opravdu super akce (z pohledu člověka, nosící připnutí "host" :13 ) a troufám si tvrdit, že by se tam všem zúčastněným líbilo. Kdo s Vás si potřásl rukou s mistry světa? Kdo si s nimi dal pivo nebo kdo z Vás měl možnost si s nimi prolítnout ve Zlinu nebo Suchoji v přetížení několika g? :1
- každý si sem přece může napsat web jaký chce, pokud je jeho vlastní a nenabízí například oddlužování a neobsahuje různé jiné praktiky (spam, 3x url, ...), které by mohly web Onšova poškodit dříve či později a které nesouvisí s výše napsaným textem o penalizacích vyhledávačem jak Google tak Seznam. Klidně si sem dejte odkaz na fotoateliér, pokud ho vlastníte, vlastní obchod apod. Já stejně na každý odkaz dělám analýzu a pokud bych zjistil, že odkazovaný web porušuje nebo by mohl porušovat pravidla pro Google či Seznam, rovnou ho mažu nebo ho konzultuji s OÚ Onšov.
V případě odkazu na dluhy.org jsem podal pouze varování. Měřím nebo se snažím měřit všem stejným metrem :19 .

Případné dotazy odpovím osobně nebo na mailu. Zde už na ně nebudu reagovat. Děkuji za pochopení.

Karel Hanousek
x | 9.9.2013 15:14:19

Pane Karle, prosím Vás, nepochopila jsem Váš předposlední příspěvek týkající se banování. Jedná se o něco jako reklamu? Pokud ano, vy sám zde děláte reklamu akci, která není obecní, mohu znát důvod???
x | 6.9.2013 22:08:20

Zdravím Vás,

souběžně s rybářskými závody se bude konat ještě jedna akce.

Rád bych pro ty, které v Onšově nebudou nebo na závody nepůjdou nebo chtějí zažít jiné vzrůšo nabídl něco jiného:

Reprezentanti České republiky v akrobatickém létání (jsem jejich poradce pro SEO a pro czechaerobatic.cz a aeroengine.cz) by chtěli pozvat co nejvíce lidí na slavnostní otevírání nové přistávací dráhy.

KDY: sobota 7. září od 12 hodin
KDE: letiště Moravská Třebová (Staré Město)
vstup: ZDARMA

PROGRAM:
- Především adrenalinový a pro celé rodiny
- Slavnostní otevření nové přistávací dráhy
- Vystoupení akrobatických mistrů světa - různá letadla a možná přibude i kouzelník
- Program pro děti
- Lákavé občerstvení
- Večerní OPEN AIR diskotéka

Podle mých informací je připravena diskotéka až do 3 ráno a prvních 500 lidí dostane pivo zadarmo. Přímo u letiště se lze ubytovat i posedět u čehokoliv tekutého :19

Případné dotazy odpovím na mailu nebo mobilu.

- o tom, že se stali mistry světa a že to nejsou "nazdrárci" si můžete přečíst -> http://www.czechaerobatic.cz/zlate-medaile-pro-ceske-akrobaty-na-kluzacich
- podrobněji o programu -> http://www.czechaerobatic.cz/akce-roku-slavnostni-otevreni-nove-pristavaci-drahy
- trénink reprezentantů ČR v letecké akrobacii -> http://www.youtube.com/watch?v=lsb87kXGMLs

Kdyby nebyly rybářské závody, snažil bych se ujednat autobus u obce, ale to bych byl v tuto dobu sám proti sobě.

Já tam každopádně budu a asi tam budu i spát :12

Třeba se tam uvidíme.
x | 5.9.2013 18:45:52